Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Öğrencilerimiz ile GENÇBİZ Programı kapsamında Auryn Şirketi adı altında Mikorisa projeleri için mentorlük toplantısını gerçekleştirdik. Proje kapsamında gençlerin iş fikirlerini geliştirme
![](https://tovis.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-16.31.03-1.jpeg)
![](https://tovis.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-16.33.13.jpeg)
![](https://tovis.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-16.31.51.jpeg)
![](https://tovis.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-16.31.03-2.jpeg)
![](https://tovis.org.tr/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-23-at-16.31.03.jpeg)
Burdur Ercan Akın Fen Lisesi Öğrencilerimiz ile GENÇBİZ Programı kapsamında Auryn Şirketi adı altında Mikorisa projeleri için mentorlük toplantısını gerçekleştirdik. Proje kapsamında gençlerin iş fikirlerini geliştirme